1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da mu prijdam

Дискусија во 'Канта' започната од Belieberka666, 20 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Belieberka666

  Belieberka666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  144
  Пол:
  Женски
  Veke podolgo vreme mi se dopaga edno momce (ponizok e od mene), so nego me zapoznaa drugarkite i nz kako da mu prijdam. HELP MEE plss!!
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.