1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da se spravam so bubuljicive?

Дискусија во 'Канта' започната од mmmamaa, 24 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mmmamaa

  mmmamaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  Lele devojki ve molam pomognete!Imam dosta bubujlici po licevo i mnogu preparati sum isprobala:Nivea,skinoren,maski za lice,glini,chaeve i shto ushte ne.Nikako da se resham od niv.A imam i mnogu crnki po nosot.Ve molam pomognete kako da se resham od bubuljicite a i ako znaete neshto za crnkite pls? xD
   
 2. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  267
  Имаш иста тема, па дури и со ист наслов lice/kako-da-se-spravam-so-bubulicive-t350/
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.