1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako i za kolku vreme ste postignale ramen stomak

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 16 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Vaka imam pushteno stomak i sakam da go sredam ..pocnav so enkoi vezbi i ima nekoi rezultati...no sakam znam kako vie ste go napravile toa ...sekako ako ne ve mrzi da napishete,odnapred vi blagodaram :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.