1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako so negovoto drushtvo?

Дискусија во 'Канта' започната од mim, 10 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mim

  mim Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Hmm ... sakam da vi pobaram eden sovet :)) kako da se vklopam vo negovoto drushtvo? Mi smeta koga mora da ne deli pri izleguvanje.. prvo so mene pa so drugarite ili obratno... i dali e toa normalno? :D sorry if i freak out for no reason...
  PS: go imame praeno ova muabet so nego, no mi reche deka ne se najinteresni za da moram da gi slusham... :@
   
 2. TheBlueMoon

  TheBlueMoon Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2014
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  644
  Пол:
  Женски
  За да се вклопиш во неговото друштво, треба да се обидеш да бидеш како нив. Незнам какви му се другарите, ама мислам дека така најлесно би те прифатиле.

  Инаку мислам дека нема потреба од нова тема за ова прашање. Си можела тука да прашаш:
  ljubovni-problemi/mi-treba-sovet-i-mislenje-t338/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.