1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kandida

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од Krissten, 30 јули 2021.

 1. Krissten

  Krissten Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2021
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  15
  Ljuge kazete care ili iskustvo od postojano kandida...znaci nema mesec a da ja nemam veke neznam so da pravam ...
   
  На Smartlady08 и Patricija11 им се допаѓа ова.