1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koga e prekasno za studiranje medicina?

Дискусија во 'Канта' започната од SaritaGirl, 22 септември 2022.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SaritaGirl

  SaritaGirl Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2022
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Zdravo,dali e kasno da se zapises na medicinski fakultet so 27 godini i da stanes doktor zemajki vo obzir deka faksot trae 6 god +3 doktoriranje
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.168
  Допаѓања:
  177.076
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.