1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kompatibilnost na Vodolija(zena) so Ribi(maz)

Дискусија во 'Канта' започната од didi1990, 16 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. didi1990

  didi1990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Me interesira kolku se kompatibilni Vodolija i ribi vo ljubovna vrska.....imam citano koi znaci se kompatibilni i inkompatibilni so vodolija no ribata ne spaga vo niedna grupa.....
  Ako znaete nesto pisete :D :D :D :D :D :D
  Thanks
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.