1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

korekcija na nos

Дискусија во 'Канта' започната од andreaa321, 24 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. andreaa321

  andreaa321 Нов член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ke ve zamolam za informcii okolu korkcija na nosot vo dzavava,koj dok e pofalen,kolku traee operacijata,mozni posledici.. sepak da me upatite kaj kojdoktor da se pregledam najprvo,da meupatite ako imate iskustvo ili slusnato nestoslicno.pozzz
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.