1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Law of Attraction

Дискусија во 'Канта' започната од Deep, 17 декември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Deep

  Deep Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2016
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Машки
  Pozz do site vo forumot
  Dali ste slusale za "law of attraction" i ako ima nekoj sto se bavel so ova , kakvi iskustva ima ?
  Jas dosega od moe licno iskustvo mozam da kazam deka imam golemo pozitivno iskustvo za relativno kratko vreme. Ako ima nekoj drug iskustvo ne bi bilo loso da spodeli so site, zosto funkcionira za nego ili zosto ima negativno iskustvo. :)
   
 2. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.387
  Допаѓања:
  13.639
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.