1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Lol (Лол)

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 12 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Премиерата на овој филм беше на 1 Март.Филмот е со Мајли Сајрус и гледам по некои сајтови многу го фалат.Не знам дали вреди да се гледа бидејѓи јас го немам изгледано.Па вреди ли да се гледа или е пак некоја драма со која се тапка во место. :wasntme:

  Инаку колку што успеав да разберам во филмот се раскажува за Лола -Мајли Сајрус на која и е скршено срцето поради разделбата со нејзиниот дечко но во текот на учебната година нејзиниот пријател ќе и ги кажел неговите чувства за неа или така нешто беше..... :?: :?:
   
  На mileystar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kristince51

  kristince51 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  1.021
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.