Mиризливи(парфимирани) мини влошки

Дискусија во 'Канта' започната од Plavuska.inaci, 13 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plavuska.inaci

  Plavuska.inaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  1
  Купив по грешка парфимирани мини влошки , кажете ми дали кe биде проблем да ги користам...пошто сум бремена .... или да купам други ...?


  Благодарам
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  18.422
  Допаѓања:
  156.494
  Пол:
  Женски
  Plavuska.Inaci, би те замолила прво да го пребараш форумот со оваа опција напредно пребарување, а потоа, ако нема соодветна тема, да ја отвориш. Забележав дека во последниве денови отвори доста теми поврзани со бременоста кои и не морало да се отворат, едноставно си можела веќе да прашаш во веќе постоечките теми. Не сакам ова да го сфатиш како закана или навреда, само сакам како модератор да ти укажам најдобронамерно дека веќе има такви теми, и немало потреба од нови.

  Тема за секојдневни влошки имаш
  тука, па можеш да прашаш се што те интересира.
   
 3. Plavuska.inaci

  Plavuska.inaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  1
  Не ме навреди само ми укажа дека ова Фемина е работа без везе , ако сум Јас досадна со прашања кои ме интересираат и мислев дка тука ке најдам одговори од мајки кои можат да ми помогнат пошто ми е прва бременост очигледно сум погрешила.Гледајки какви глупости се прашуваат на Ова место и се разговараат за перверзни и безвезни работи а вие Мене ми указувате дека веке неколку пати сум напишала Тема кој не е занимлива или дека сум можела да прашам Се на една тема тогаш ИЗВИНЕТЕ ама ОВА очигледно е ТРАЧАРСКА рубрика и СЕ што е во ИНтерес на ПИШУВАЧОТ а не е Трачарско е ДОСАДНО .Само ке кажам ФАЛА за НИШТО и уште еднашка ке потврдам дека МАКЕДОНЦИТЕ се безобразни луге ...извинете што и Јас сум Македонка ... кои само кога станува тема за СЕКС и гледање WEB SEX и ИТН....итн.... тогаш секој ден се развира разговор и Е Многу интересно НЕЛИ .... ?  ПОЗДРАВ
   
 4. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.785
  ^ Значи немој сега да фатам да ти ги постирам СИТЕ теми кај што се дискутира за сите оние работи кои те интересираат и би ти биле од корист, без разлика дали се работи за интимна хигиена, секојдневни влошки или пак за твојата бременост. Ако никогаш во животот никој не те прекорил, тоа не ти дава за право вака да се однесуваш и обраќаш. Модераторката само сакаше на фин начин да ти укаже дека грешиш и дека не е во ред да се отвараат нови теми, кога веќе постојат старите. Ако не знаеш како функционира еден форум, прочитај ги правилата.
   
  На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Plavuska.inaci

  Plavuska.inaci Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  1
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.