1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Max factor ..

Дискусија во 'Канта' започната од getting.started, 18 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. getting.started

  getting.started Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  13
  Сакам да прашам дали е убав новиот производ од Max factor ..
  Мислам на Lipfinity Lip Tint Pen :?:
  Ме интересира дали е така убав како што го кажуваат и колку пари чини и нормално пофалби или спротив за тоа :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.