1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Muvanje - Prviot Baknez?

Дискусија во 'Канта' започната од Nekoja.devojka, 11 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nekoja.devojka

  Nekoja.devojka Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Kakvo se cuvstvoto na prviot baknez ili na prvoto muvanje?? ^_^ Sakam da se muvam, skoro site moi drugarki se imaat muvano ama gordosta ne mi dava :/
   
 2. Femin4e.mk

  Femin4e.mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2014
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  145
  Пол:
  Женски
  јас сум многу срамежлива во тој поглед, меѓутоа на првото мување бев излезена со дечко ми и мојата другарка и таа не тераше да се муваме. да не беше таа не знам дали ке се смувавме :) мене првото мување ми беше онака малце гадничко, ама затворив очи и беше боље :D дали денес или утре еден ден ќе пробаш и ќе видиш, живеј го животот, остај ја ти гордоста..уживај! лето е ! :rofl: :P :D :)
   
  На Nekoja.devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
 4. Nekoja.devojka

  Nekoja.devojka Нов член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Fala :D kje se obidam :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.