1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

nevroza i panicni poremetuvanja

Дискусија во 'Канта' започната од ivana.0909, 10 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivana.0909

  ivana.0909 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  210
  здраво на сите :) би сакала да видам колку сме запознати со оваа состојба и сакам да процитам разлицни мисленја и да споделиме искуства :*
   
 2. ivana.0909

  ivana.0909 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  210
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.047
  Допаѓања:
  55.896
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.