1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

neznam sto da pravam??'

Дискусија во 'Канта' започната од cristina1, 25 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cristina1

  cristina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  imam decko i so nego sum veke 2 godini sekoj den sme zaedno se vo red,ama jas kaj nego spijam non stop sum tami..i sega veke moite od doma mi vikat da se ozenam veke,ama jas neznam sto da pravm ve molam dadete mi odgovor nekoje mislenje?
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
 3. cristina1

  cristina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
 4. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
  Нема потреба да отвараш две потполно исти теми.
  Ако си девојка треба да се омажиш еден ден, а не да се ожениш.. но и тоа не е битно, битно е дека имаш некаков проблем.
  Според твојот пост и како е се напишано мене не ми делуваш како да имаш 21 година.
  Врти-сучи.. Не те разбирам! Освен делот дека не знаеш што да правиш!
  Мажачки, женидби, родителите инсистираат.. И сега? Ти не сакаш, а тие те тераат? Или?
  Може малку да бидеш по прецизна?
  Без да се мачиш и да отвараш непотребно нова тема (по два пати) својот проблем си можела да го напишеш тука:

  ljubovni-problemi/mi-treba-sovet-i-mislenje-t338/
   
  На girl1985 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. cristina1

  cristina1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  izvini znam oti zgresiv ama jas sega ja otvoriv ovaa stranica...
   
 6. baby.90

  baby.90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  196
  Пиши подетално, раскажи ја твојата ситуација за да може да ти помогне некој и некако...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.