1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

nokti

Дискусија во 'Канта' започната од ana-pistolero, 15 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ana-pistolero

  ana-pistolero Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Moze da mi dadete nekoi idei ili sliki kakvi da si gi izlakiram noktite.. Obozavam nokti :l:
  Ako moze nekoj da mi dade nekakva idea :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.