1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Nokti

Дискусија во 'Канта' започната од Megich, 9 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Megich

  Megich Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  19
  Lugjee kako da gi zacvrstam noktite..mnogu mi se krshelivi ..mnogu mi se meki neznam shto da pravam :///
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.