1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Obrezani Momci

Дискусија во 'Канта' започната од DarkGirl5, 20 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DarkGirl5

  DarkGirl5 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Ste imale li iskustvo so obrezan penis i kakvi povekje preferirate obrezani ili ne?????
   
  На Elena 28 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.485
  Допаѓања:
  64.027
  Пол:
  Женски
  На Elena 28 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.