1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Online настава поради вирусов

Дискусија во 'Канта' започната од Pepa B.., 25 март 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pepa B..

  Pepa B.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2017
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  677
  Пол:
  Женски
  епа вака .. не сретнав ваква тема ако има слободно канта .. што мислите вие за ова?? јас имам синче прваче ама не сум за online .. поарно е прогласување за завршна школска година .. барем мое мислење ..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.