1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Oriflame

Дискусија во 'Канта' започната од Kri5s, 11 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kri5s

  Kri5s Нов член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за парфемите на орифлеим?
  Дали вредат за цената која ја имаат?
  Дали сте користеле некои од нив?
   

  Прикачени фајлови:

  • etjhn.jpg
   etjhn.jpg
   Големина на фајлот:
   59,2 KB
   Прегледи:
   79
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.446
  Допаѓања:
  58.556
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.