1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

OSAMENOST

Дискусија во 'Канта' започната од antonieta30, 17 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. antonieta30

    antonieta30 Активен член

    Се зачлени на:
    17 јули 2013
    Пораки:
    26
    Допаѓања:
    1
    Bi sakala ova sto go custvuvam da vi go kazam vam, i da mi dade nekoj sovet.Epa vaka imam 16 godini znam kje recete deka seuste sum mala no nee taka.Vreminata se smenija nee veke kako porano na 16 godini da si igras na ulica i toa da bide normalno.Nemam dugarki imav 3-4 no veke ne komunicirame samo edno zdravo si trgnaa po svoj pat i nemue gajle za mene.Probav da gi pobaram da izlezime no site me odbija edna ima samo me bara koga e vo loso a jas koga ke ja pobaram nee tuka.Nemam drugarki,drustvo nemam ni muvac na moi 16 godini.Neznam sto da pravam IZGUBENA SUM SE PLASAM DEKA ZIVOTOT KJE GO POMONAM SAMA.Nemam ni na kafe so kogo da izlezam mnogu sum osamena pocnuvam da im ljubomoram na decata bo skolosi imaat deckovci, muvatori stram mie da kazam deka ne sum bila so nikogo kje mi se smeat ke recam ona zakocena e vakva takva.Ima edni vo moeto uciliste i bas bi sakala da se zdruzam so niv bas bi sakala ve molam kazete mi kako
     
  2. tinka-mace

    tinka-mace Популарен член

    Се зачлени на:
    5 мај 2013
    Пораки:
    3.451
    Допаѓања:
    16.463
    Како прво има ваква тема. Еве ја psihologija/se-cuvstvuvam-osameno-t798/130.html?hilit=%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82#p1712838 .
    Како второ мислам дека на темава не и е местото во оваа категорија.
    Како трето те молам да пишуваш кирилица, ако не знаеш како прочитај ги правилата на фемина, таму ти е објаснето се!
    Поздрав! :) :hai:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.