1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pagjanje na kosata

Дискусија во 'Канта' започната од ELLen, 6 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ELLen

  ELLen Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  Vo posledno vreme zabelezuvam kontinuirano , ne normalno pagjanje na kosata...
  -nekoi preparati za protiv pagjanje i pobrz rast na vlaknoto na kosata ? odnared blagodaram
   
 2. Cokolatce95

  Cokolatce95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  321
  Допаѓања:
  131
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.