1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

PITBULL-ARMANDO CHRISTIAN PEREZ

Дискусија во 'Канта' започната од mariiiii, 10 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mariiiii

  mariiiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2013
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  208
  Пол:
  Женски
  Ме интересира какво мислење имате за чоеков зато што јас едноставно го обожавам топ е не е лепотан ама многу е маженствен и го крева адреналинот :lol:
  Колку не има фанови?? :)
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  4.476
  Пол:
  Женски
  Јас по нашки си го завикав Мурџо ! Ок е ама многу некако го има бре , со кој стигне направи песна !
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.