1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Plastichna operacija

Дискусија во 'Канта' започната од pinkgirl15, 19 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pinkgirl15

  pinkgirl15 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Mi treba vase mislenje.dali bi napravile plastichna operacija na vasite gradi za da gi zategnete i podignete ? I neshto poveke okolu toa ? tnx :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.086
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.