1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za Godisnina ??

Дискусија во 'Канта' започната од lovely-girl, 8 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  653
  Пол:
  Женски
  Еј девојки значи ми се ближи годиснина со децкото сега на 11декември :/ и навистина незнам што би му купила, планирав да му купам нешто што ке го носи и ке го потсека на мене ( на пример кошула) но несакам да остане само тоа немам некоја посебна замисла па сакам мала помош :D :D и некоја идеја од вас
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.