1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Podarok za sv.Valentain?

Дискусија во 'Канта' започната од Anuskata, 3 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anuskata

  Anuskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Sto da se podari za praznikot na zaljubenite???
  [mod-kirilica:3m5tgplp][/mod-kirilica:3m5tgplp]
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.634
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Темата е заклучена затоа што веќе има таква.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.