pomos

Дискусија во 'Канта' започната од loveliam, 26 јануари 2013.

 1. loveliam

  loveliam Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Devojki, za dve nedeli mi e rodenden. Mi se dopaga eden bel fustan. Dali da go kupam bidejki e bel za vo zimo? :worried:
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.737
  ах господе трпениеее!! :swear:
  Девојко имаш тема мода, како да искомбинирам....... 516814681 такви теми обрати се таму, опиши го фустанот, шо матријал е,должина....И пишувај кирилица!!
  И не ти е прв пат бре веќе си отворала тема за глупости и те опоменале зарем не е доволано?? :fubar:
   
 3. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  484