1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

pomos

Дискусија во 'Канта' започната од ana-girl, 2 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  648
  zdravo jas sum od bitola mn sum azocarana od zivotot baram nekoj ili nekoja gatacka so se rasprava so magii sakam da znam dali ima vo bt takva rabota oti do tamu mi e stignata rabotata fala vi od napred pozdd
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.