1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

popusti

Дискусија во 'Канта' започната од reddevil, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. reddevil

  reddevil Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ima popusti na adidas ili nike paticinja po skopje? sakav da si kupam od onie visokite patki ama ne znam kako se dvizat cenite pa ako moze nekoj da mi kaze. odnapred blagodaram :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.466
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.