1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Predlog na filmovi,pomosh pleaseee :D

Дискусија во 'Канта' започната од hollywood4me, 7 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. hollywood4me

    hollywood4me Активен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2
    ZDRAVO na site,nova sum si tuka,pa malce akcija da pokazam :P shala... Obozavam filmovi,osobeno mjuzikli,romanticni-komedii i fantasy :D Ako moze da mi dadete predlozi za filmovi od tie zanrovi,ke vi bidam blagodarna :D :*
     
  2. oliolivera

    oliolivera Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јуни 2011
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    26
    На kamikazus му/ѝ се допаѓа ова.
  3. HeelsLover

    HeelsLover Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2011
    Пораки:
    565
    Допаѓања:
    655
    Пол:
    Женски
    А да ја разгледаше категоријата има се што бараш , не без врска да отвараш теми?
     
  4. hollywood4me

    hollywood4me Активен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2

    dobro,izvini,mozesh i bez nervozi na sajtov...nema potreba od nervoza,mislev deka ke ima luge koi ke sakaat da mi pomognat,znam deka ima za filmovi drugi temi,ali na mojata staviv za tri tipa zanr,drugi ne me interesiraat...i na sajtov moze koj saka shto saka da si napravi a ne ti da mi vikash shto sum otvorila nova tema...mozebi na tebe ti e bespolezno,ama za mene e neshto...plus,sakav da zaponzaam novi luge tuka,rekov nova sum...taka da,ako ne te interesiralo ova,ne ni morash da mi odgovarash...i fala za mislenjeto :)
     
  5. hollywood4me

    hollywood4me Активен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2012
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    2

    fala mnogu :D i onaka nemozam da se snajdam mnogu po stranava...ke nau4am :D
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.