1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Pretty Little Liars

Дискусија во 'Канта' започната од Mashnichka, 14 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mashnichka

  Mashnichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  26
  Дали некој ја гледа серијава и ако ја гледа на која програма слушнав дека е многу добра.. :D
   
 2. eutixismena

  eutixismena Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  1.414
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  [mod-dupla:biy29bqs][/mod-dupla:biy29bqs]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.