pronaoganje na bioloski roditeli

Дискусија во 'Канта' започната од svetlanakojceva, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. svetlanakojceva

  svetlanakojceva Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  потикната од досегашните постови би сакала да го дознаам мислењетања,ставовите на децата кои се посвоени, а посакуваат да ги дознаат своите корени.се надевам дека темата ке има интересни размислувања на посетителите.
   
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.