1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Prvoto muvanje

Дискусија во 'Канта' започната од stashablue, 28 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stashablue

  stashablue Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Navistina mi e potrebno vase mislenje vo vrska so prvoto muvanje. Na kolku godini go iskusivte kako bese,kako ide toj proces.Bi vi bila mnogu blagodarna ako go spodelite vaseto iskustvo so mene :)
   
 2. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.072
  Допаѓања:
  17.213
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.