1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Queen :)

Дискусија во 'Канта' започната од HybaByba, 25 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. HybaByba

  HybaByba Активен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојки дали некоја од вас или некоја ваша познаничка има шиено невестински фустан во Queen? Ме интересира како сте задоволни и отприлика од колку до колку им се движат цените?? :*
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  |(

  svadba/butik-za-vencanici-t10864/

  svadba/kade-ja-sievte-vasata-vencanica-t5119/

  svadba/iznajmen-ili-kupen-fustan-t3464/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.