1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ray William Johnson

Дискусија во 'Насмевка' започната од musicgirl55, 14 октомври 2011.

 1. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  Ray William Johnson е Американски комичар најпознат по Ју Тјуб емисијата Equals Three.Тој е најгледан на Ју Тјуб (4.7 милиони гледачи) и е многу смешен еве неколку негови видеа
  http://www.youtube.com/watch?v=my9K_7cM ... ideo_title
  http://www.youtube.com/watch?v=XpLPEmop ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=F0y99RXu ... re=related  ако темета е дупла слободно клу4
   
 2. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.026
  Допаѓања:
  24.986
  колку се стари овие :lol: :lol:

  стави од вчера од овој месец


  патем секој четврток и понеделник и комедијата му е на ниво како невкусни шеги и зезање на другите

  сепак ја го гледам поради некои многу смешни видеа кој може да ги собере :rofl: :rofl:
   
 3. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Го следам RWJ подолго време, околу година дена ако не и више, и искрено, во почетокот ми беше ептен интересен, многу епизоди му гледав, кога ке имаше нова епизода, понеделник и четврток, не пропуштав а да не ја гледам уште истиот ден.. а сега во последно време, последниве 3-4 месеци некако не ми е интересен.. :| и не ги гледам веке редовно, туку кога ке ми текне, и ај да ги погледнам последните 2-3 видеа.. а и некако не ми се ни интересни веке, незнам до што е, до мене ли е или стварно помалку интересни се од постарите незнам...
   
 5. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  Па изгледа ти се здосадиле јас порано го гледав Shane Dawson ама сега стварно ми се здосадија видеата повеќе не ми е смешен
   
 6. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  Исто да.. се едни исти смешки.. онака го гледам, можно е да има интересно видео кое он го прикажува во епизодата (некако во последно време ни ведеата што ги прикажува не му се интересни, се некои безвезе), али не е веке ко порано онака да ме смее на глас до солзи..
   
 7. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  619
  Пол:
  Женски
  Леле, па како не сум ја видела темава порано? Ја дури мислев да направам тема за Ray William Johnson :lol: Never mind, му ги гледам клиповите на типов веќе подолг период и многу ми беше интересен, но сега со последниве клипови некако ми стана досаден :^)
   
 8. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Не го гледам толку често,смешни видеа има :D