1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ray William Johnson

Дискусија во 'Насмевка' започната од musicgirl55, 14 октомври 2011.

  1. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
    Ray William Johnson е Американски комичар најпознат по Ју Тјуб емисијата Equals Three.Тој е најгледан на Ју Тјуб (4.7 милиони гледачи) и е многу смешен еве неколку негови видеа
    http://www.youtube.com/watch?v=my9K_7cM ... ideo_title
    http://www.youtube.com/watch?v=XpLPEmop ... re=related
    http://www.youtube.com/watch?v=F0y99RXu ... re=related



    ако темета е дупла слободно клу4
     
  2. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    колку се стари овие :lol: :lol:

    стави од вчера од овој месец


    патем секој четврток и понеделник и комедијата му е на ниво како невкусни шеги и зезање на другите

    сепак ја го гледам поради некои многу смешни видеа кој може да ги собере :rofl: :rofl:
     
  3. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
  4. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    Го следам RWJ подолго време, околу година дена ако не и више, и искрено, во почетокот ми беше ептен интересен, многу епизоди му гледав, кога ке имаше нова епизода, понеделник и четврток, не пропуштав а да не ја гледам уште истиот ден.. а сега во последно време, последниве 3-4 месеци некако не ми е интересен.. :| и не ги гледам веке редовно, туку кога ке ми текне, и ај да ги погледнам последните 2-3 видеа.. а и некако не ми се ни интересни веке, незнам до што е, до мене ли е или стварно помалку интересни се од постарите незнам...
     
  5. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
    Па изгледа ти се здосадиле јас порано го гледав Shane Dawson ама сега стварно ми се здосадија видеата повеќе не ми е смешен
     
  6. Name

    Name Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јуни 2010
    Пораки:
    1.433
    Допаѓања:
    880
    Пол:
    Женски
    Исто да.. се едни исти смешки.. онака го гледам, можно е да има интересно видео кое он го прикажува во епизодата (некако во последно време ни ведеата што ги прикажува не му се интересни, се некои безвезе), али не е веке ко порано онака да ме смее на глас до солзи..
     
  7. Miss-Angie92

    Miss-Angie92 Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2011
    Пораки:
    434
    Допаѓања:
    694
    Пол:
    Женски
    Леле, па како не сум ја видела темава порано? Ја дури мислев да направам тема за Ray William Johnson :lol: Never mind, му ги гледам клиповите на типов веќе подолг период и многу ми беше интересен, но сега со последниве клипови некако ми стана досаден :^)
     
  8. erica

    erica Популарен член

    Се зачлени на:
    21 август 2011
    Пораки:
    1.312
    Допаѓања:
    2.036
    Пол:
    Женски
    Не го гледам толку често,смешни видеа има :D