1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

razlika vo godinite

Дискусија во 'Канта' започната од annichkaa, 22 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. annichkaa

  annichkaa Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  jas imam 16 a toj ima 19 dali e mnogu razlikata ?
   
 2. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.