1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Rodendenski poraki

Дискусија во 'Канта' започната од Mini23, 12 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mini23

  Mini23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Mozebi ovoj forum i ne e mesto kade mozam da pobaram od vas nekoi rodendenski poraki ...mojata najdobra drugarka za nekolku dene ima rodenden i seuste nemam najdeno nekoja ubava poraka bas kako za nea ...zatoa ve molam ako imate nekoi ubavi poraki da mi gi pratite ...Blagodaram odnapred :)
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Мини имаш веќе ваква тема во Се и сешто ми се чини беше, пребарај малку...
   
 3. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.268
  Допаѓања:
  5.725
  Пол:
  Женски
  Роденденски пораки тема во другата наука :^)
   
 4. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.