1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Romanticna vecera

Дискусија во 'Канта' започната од katty13, 1 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katty13

  katty13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Nie so deckomi uste nekoj den pravime edna godina otkako sme zaedno ...sakam nekoja romanticna vecera ...Kazete mi sto da podgotvam.sakam da go iznenadam :).Blagodaram :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.701
  Допаѓања:
  65.019
  Пол:
  Женски
  recepti/romanticna-vecera-t108/
  Пребарајте го форумот(на пребарувачот горе десно)пред да отворите тема. Прочитајте ги правилата за пишување на мислење и пишувајте на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.