1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sex i menzis??

Дискусија во 'Канта' започната од lilyasmine, 23 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lilyasmine

  lilyasmine Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Voopsto ne sum iskusna vo vrska so seksot i rabotite sto odat so nego. Prvo bi prasala dali e vo red da se ima sex dodeka imam menzis??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.907
  Допаѓања:
  65.963
  Пол:
  Женски
  seks/seks-za-vreme-na-menstruacija-t200/
  Се замолува авторот да ги прочита правилата на форумот и да пишува на кирилица.
  Во seks/ има многу теми кои би ти помогнале, па прво разгледај таму. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.