1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shane Dawson

Дискусија во 'Насмевка' започната од musicgirl55, 1 јули 2011.

  1. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
    На XstrongerX му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Rock-a-Fella

    Rock-a-Fella Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    1.392
    Допаѓања:
    1.384
    I :l: Shane Dawson! xD

    Некои видеа му се досадни, и претерува понекаде со сарказам, ама океј, сепак има некои кои ми се омилени. (ме мрзи да ги барам) -.-
     
  3. MissCupcake

    MissCupcake Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2011
    Пораки:
    369
    Допаѓања:
    263
    Го гледав порано,а сега во последно време и не баш :o , видеата му се закон,а најдобри ми се оние со Шаненеј :D ,а и општо сите од Shane Dawson and friends, ми се допаѓа неговата отвореност тоа што отворено си зборува дека бил губитник во средно, немал пријатели, дебел бил, дури и слики има покажувано. Ми се допаѓа неговиот сарказам и навистина е одличен,а едно видео што не можам да го барам,но ајде ќе ви го опишам не е Шејн и френдс ама сепак е смешно пародија на песната од Аврил. Л песната Complicated леле кога и да ја слушнам оригиналнава никогаш не можам да ја сфатам сериозно,а најсмешен дел од пародијата ми беше нешто како: Acting like a 12 year old bi*ch who just started to menstruated! За ова се имам гушено од смеење најсериозно. :D Едит сега го најдов линкот: http://www.youtube.com/watch?v=NgMldOj8Yk0
     
    На musicgirl55 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
    Да најсмешни се видеата со Шенејнеј :D :D :D некогаш дури и заборавам дека тоа е Шејн :D :D :D
     
  5. Miss-Angie92

    Miss-Angie92 Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2011
    Пораки:
    434
    Допаѓања:
    694
    Пол:
    Женски
    Многу си го сакам Шејн! :inlove: Срценце е... Сите негови клипови ми се интересни и едвај чекам да почне со неговата серија SDHigh... ^_^
     
  6. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
  7. musicgirl55

    musicgirl55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    189
    Допаѓања:
    56
  8. Crucio

    Crucio Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    93
    Допаѓања:
    30
    хахах ми ја погодивте темата...ТИПОТ Е ЛУДИЛО!!!!!! Шенејне ми е најболје и Парис Хилтон....
     
  9. AnaKarenina

    AnaKarenina Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 октомври 2011
    Пораки:
    5.801
    Допаѓања:
    55.000
    Пол:
    Женски
    Омилен лик - Шенејнеј :)
    Го следам веќе неколку години, не знам ни како стигнав до неговите клипови, ама оттогаш па наваму нема видео кое не сум го гледала. Дури и старите видеа што ми се интересни ги гледам по неколку пати. На моменти заборавам дека сите ликови почнувајќи од Shane's mum, Shanaynay, S-Deezy, Ned the Nerd, Aunt Hilda, Paris Hilton и сите останати всушност ги игра Шејн. :)
     
  10. Rock-a-Fella

    Rock-a-Fella Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    1.392
    Допаѓања:
    1.384
  11. Crucio

    Crucio Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 мај 2011
    Пораки:
    93
    Допаѓања:
    30
    Хахаха Брат ми се чуди што ги гледам.....Демек педер сум бил ако сум ги гледал.. Сум гледал Хари Потер- Педер Сум ја слушнал Лејди Гага=Педер... THE FUCK?! Или како што би рекла Shanaynay.

    The fuck ?