1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Shane Dawson

Дискусија во 'Насмевка' започната од musicgirl55, 1 јули 2011.

 1. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  На XstrongerX му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
  I :l: Shane Dawson! xD

  Некои видеа му се досадни, и претерува понекаде со сарказам, ама океј, сепак има некои кои ми се омилени. (ме мрзи да ги барам) -.-
   
 3. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  263
  Го гледав порано,а сега во последно време и не баш :o , видеата му се закон,а најдобри ми се оние со Шаненеј :D ,а и општо сите од Shane Dawson and friends, ми се допаѓа неговата отвореност тоа што отворено си зборува дека бил губитник во средно, немал пријатели, дебел бил, дури и слики има покажувано. Ми се допаѓа неговиот сарказам и навистина е одличен,а едно видео што не можам да го барам,но ајде ќе ви го опишам не е Шејн и френдс ама сепак е смешно пародија на песната од Аврил. Л песната Complicated леле кога и да ја слушнам оригиналнава никогаш не можам да ја сфатам сериозно,а најсмешен дел од пародијата ми беше нешто како: Acting like a 12 year old bi*ch who just started to menstruated! За ова се имам гушено од смеење најсериозно. :D Едит сега го најдов линкот: http://www.youtube.com/watch?v=NgMldOj8Yk0
   
  На musicgirl55 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  Да најсмешни се видеата со Шенејнеј :D :D :D некогаш дури и заборавам дека тоа е Шејн :D :D :D
   
 5. Miss-Angie92

  Miss-Angie92 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски
  Многу си го сакам Шејн! :inlove: Срценце е... Сите негови клипови ми се интересни и едвај чекам да почне со неговата серија SDHigh... ^_^
   
 6. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
 7. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
 8. Crucio

  Crucio Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  30
  хахах ми ја погодивте темата...ТИПОТ Е ЛУДИЛО!!!!!! Шенејне ми е најболје и Парис Хилтон....
   
 9. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.001
  Пол:
  Женски
  Омилен лик - Шенејнеј :)
  Го следам веќе неколку години, не знам ни како стигнав до неговите клипови, ама оттогаш па наваму нема видео кое не сум го гледала. Дури и старите видеа што ми се интересни ги гледам по неколку пати. На моменти заборавам дека сите ликови почнувајќи од Shane's mum, Shanaynay, S-Deezy, Ned the Nerd, Aunt Hilda, Paris Hilton и сите останати всушност ги игра Шејн. :)
   
 10. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
 11. Crucio

  Crucio Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  30
  Хахаха Брат ми се чуди што ги гледам.....Демек педер сум бил ако сум ги гледал.. Сум гледал Хари Потер- Педер Сум ја слушнал Лејди Гага=Педер... THE FUCK?! Или како што би рекла Shanaynay.

  The fuck ?