1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slabeenje

Дискусија во 'Канта' започната од milaneZa, 29 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milaneZa

  milaneZa Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Znachi vaka , imam 14 god. i sum visoka 158 a kg 68-69 :( , nemozham nikako da oslabam , kozhava mi e mnogu ispukana (strii) ii imam kompleksi golemi od toa nemozham na bazen da pojdam i slichno:/..sega sakam da zeam od pojasive za slabeenje od top shop , znam deka ne se sovrsheni ama shto da pravam nemam drug izbor , ili pa da zemam tableti nekoi ..ednostavno se sramam od izgledov ..shto da praam?! :worried:
   
 2. Dee

  Dee Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  334
 3. milaneZa

  milaneZa Активен член

  Се зачлени на:
  19 август 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  izvini nova sum tuka ;)
   
 4. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.103
  Допаѓања:
  36.603
  Пол:
  Женски
  Да почнеш да се храниш здраво наместо таблети да зимаш и да почнеш со некоја физичка активност наместо да се бафташ со топ-шоп појаси и такви глупости. 3 решение нема.
   
 5. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.661
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.