1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Slabeenjeto pretoci go vo navika

Дискусија во 'Канта' започната од yeayea, 26 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yeayea

  yeayea Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  :) Денес искрено повеќето девојки, па слободно можам да кажам и девојчиња се соочуват со еден мошне голем проблем........ПРЕКУМЕРНА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА...Тоа за мене е ужасно, затоа што од прекумерна тежина може да дојде до одредени компликации што се однесува на целиот организам....Лично јас спаѓам во тие со прекумерна тежина имам 70 килограми и барам помош од вас за некој совет.... :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.878
  Допаѓања:
  60.847
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.