1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

sms poraki

Дискусија во 'Канта' започната од milce, 2 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milce

  milce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  prekrasni poraki rodendenski za svoite najmili deca,roditeli,prijateli povelete
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.678
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.