1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Solarium

Дискусија во 'Канта' започната од Luna93, 2 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Luna93

  Luna93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Zdravo devojki :D gledam deka nema nigde spomnato za solarium pa vikam
  Aj da otvoram jas :) jas ovaa godina sum maturantka i sakam da odam no neznam uste potocno kade da odam osven afrodita,secret neznam kade...dali ste imale iskustvo so solarium ?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.