1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Soveti za kosa !

Дискусија во 'Канта' започната од Ivanny, 18 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivanny

  Ivanny Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Imam 14 godini, razbiram deka sum vo pubertet no momentalno kosata ne mi e ni na pola od toa shto mi beshe. Od pomala imav polu kadrava i gusta kosa a sega sosema retka i bezivotna. Mi e strav da ne ja izgubam i ovaa sho ja imam a sekoj den mi opagaat ogromen broj na vlakna, ve molam kazete mi nekoj shampon za protiv opagjanje i za obnovuvanje, ne sakam tableti i kapsuli zatoa shto mnogu go zgolemuvaat apetitot. Fala odnapred !
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
 3. Ivanny

  Ivanny Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  да го читав целото но прочитав повеќе жалења отколку совети, целта ми беше некој да ми препорача шампон :)
   
 4. nitokris

  nitokris Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  7
  Земи масло од кантарион ,навечер пред спиење намачкај ги корените,следниот ден косата убаво измиј ја со шампон само не заборавај на перницата да ставиш нешто за да не се измрси.Ем природно,нема хемикалии ем ефикасно,го има во сите аптеки.позз
   
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Па тоа прашање можеш да го поставиш и во таа тема, нема потреба нова тема да отвараш.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.