1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Sto jadevte denes?

Дискусија во 'Канта' започната од B.O.O, 18 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. B.O.O

    B.O.O Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 август 2011
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    Sto jadevte denes?
     
  2. Elenuskaa

    Elenuskaa Популарен член

    Се зачлени на:
    11 септември 2011
    Пораки:
    1.866
    Допаѓања:
    2.036
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.