1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

stop za abortusot!

Дискусија во 'Канта' започната од Marilyn-Monroe, 22 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Веќе има тема за аргументирање ЗА или ПРОТИВ абортусот.
  Повелете - bremenost/abortus-t280/
   
 2. bitter-girl

  bitter-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  558
  Допаѓања:
  530
 3. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.700
  Допаѓања:
  130.181
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои тема за абортус, којашто може да се најде на следниов линк: bremenost/abortus-t280/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.