Sturge Weber Syndrome (SWS)

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Meci¹², 1 март 2021.

 1. Meci¹²

  Meci¹² Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  Здраво ја започнав темата бидејќи не најдов иста на форумот.