1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tест за бременост !?

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 2 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  Дали сте користеле тест за бременост (или некој ваш близок)?
  КОлку вие лично верувате дека се точни и дали мислите дека најубаво е од сабајле да се прави, пошо така имам слушнато ... :)
  Најдобри сте женскиии :rofl: :rofl: :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.