1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tинејџери

Дискусија во 'Канта' започната од ЕДНА убавица, 15 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ЕДНА убавица

  ЕДНА убавица Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2016
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  797
  Не најдов слична тема па решив да направам бидејќи е потребна, ако веќе постои избришете ја. Овде може родителите да дискутираат за однесувањето на нивните деца-тинејџери, а и тие да се пожалат од својте родители.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.087
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.